Interne vacatures

KOM JIJ ONS TEAM VERSTERKEN?

 

Vind jouw baan!

 • Plaats

 • Uren

Reset

Commercieel Accountmanager

Plaats: Rotterdam
Direct solliciteren

Voor ons kantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar een fulltime commercieel accountmanager. Vanwege jouw sociale en commerciële talenten weet jij aanvragen binnen te halen voor het team en zorg jij ervoor dat interessante kandidaten geplaatst worden bij huidige of nieuwe opdrachtgevers.

Als commercieel accountmanager ben je continu op zoek naar nieuwe opdrachtgevers en bouw je de relaties met onze huidige opdrachtgevers verder uit. Daarnaast ben je ook verantwoordelijk voor het werven van de beste kandidaten voor onze opdrachtgevers. Je voert intakegesprekken met kandidaten om te beoordelen of zij geschikt zijn voor de functie en je onderhoudt het contact met de opdrachtgevers. Jouw commercieel inzicht is een echte aanvulling op ons team. Naarmate jij jezelf ontwikkelt, is het mogelijk om verder door te groeien binnen onze organisatie.


Wat verwachten wij van een Commercieel Accountmanager?

 • Afgeronde HBO opleiding, bijvoorbeeld richting Commerciële Economie of Personeel en Arbeid;
 • 2-3 jaar ervaring in de uitzendbranche;
 • Aantoonbare commerciële resultaten bij eerdere werkgevers;
 • Commerciële instelling en goede communicatieve vaardigheden;
 • Flexibiliteit en doorzettingsvermogen;
 • Leergierig, resultaatgericht en ambitieus;
 • Enthousiaste teamspeler!


Wat kun jij als Commercieel Accountmanager van Duijndam Uitzendgroep verwachten? 

 • Een omgeving die volop in beweging is en waar jouw ideeën welkom zijn;
 • Een zelfstandige functie binnen een professioneel team waar humor belangrijk is;
 • Marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Voldoende ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden.


Ga jij de uitdaging aan?
Stuur je sollicitatie naar vacature@duijndamuitzendgroep.nl. Of neem voor meer informatie contact op met Davey Mast via telefoonnummer 0174-870048.

Solliciteer voor Commercieel Accountmanager

Bel ons direct!