Vacatures

VIND JOUW BAAN BIJ DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Vind jouw baan!

  • Vakgebied

  • Plaats

  • Uren

Reset

Verkoper Benzinestation

Plaats: HEEMSTEDE Uren: 16
Direct solliciteren

Over de vacature

Verdien je liever geld in het weekend in plaats van hangen op de bank? Dan is ons team van tankstation regio Heemstede op zoek naar jou!

Wie zijn wij?
Wij zijn een tankstation letterlijk aan huis. Ons team van 4 gastheren en gastvrouwen zorgen voor een volle tank, een hapje/drankje en een aanstekelijke lach en begroeting voor onze klanten. Met ons Tank & Schenk programma ondersteunen wij goede doelen en de lokale sport-, muziek-, en cultuurverenigingen in de buurt en daar zijn we trots op!


Eisen

Ons team is op zoek naar die leuke gastheer/gastvrouw die in de weekenden fris en fruitig bij ons station de deuren opent en onze klanten trakteert op een schone en geordende shop met een blinkend voorterrein. Als klanten bij jou aan de kassa verschijnen kan het haast niet anders dan dat ze met een lach op hun gezicht de deur uit lopen.

Meer informatie?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sandra van der Wolf op telefoonnummer 0174-870862 of stuur een Whatsapp bericht naar 06-85420996. Ben je geïnteresseerd en denk je te voldoen aan de gestelde eisen in het profiel? Dan zien wij jouw sollicitatie, voorzien van een motivatie, graag via onderstaand formulier tegemoet of mail naar vacature@duijndamuitzendgroep.nl

Contactpersoon

Sandra van der Wolf
0174-870862
Direct solliciteren

Solliciteer voor Verkoper Benzinestation

Bel ons direct!