Vacatures

VIND JOUW BAAN BIJ DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Vind jouw baan!

  • Vakgebied

  • Plaats

  • Uren

Reset

Weekend verkoopmedewerker Tankstation

Plaats: SINT WILLEBRORD Uren: 16
Direct solliciteren

Over de vacature

Verdien je liever geld in het weekend in plaats van hangen op de bank? Dan is ons team van tankstation St. Willebrord op zoek naar jou!

Ons team is op zoek naar die leuke gastheer/gastvrouw die in de weekenden fris en fruitig bij ons station de deuren opent en onze klanten trakteert op een schone en geordende shop met een blinkend voorterrein. Als klanten bij jou aan de kassa verschijnen kan het haast niet anders dan dat ze met een lach op hun gezicht de deur uit lopen.

Werkzaamheden:
In de functie van verkoopmedewerker op een tankstation ben jij het eerste aanspreekpunt voor de klanten. Je helpt en adviseert de klanten en bent voortdurend in beweging in de shop, achter de kassa en op het voorterrein.

De werkzaamheden bestaan uit veelzijdige taken zoals het afrekenen van brandstof en shopartikelen, het bijvullen en spiegelen van producten, het schoonhouden van het voorterrein, carwash en shop.

Het is jouw taak om te zorgen dat het tankstation er tot in de puntjes verzorgd uit ziet. Ook verwacht de opdrachtgever van jou dat je verschillende veiligheidsnormen en procedures kan controleren en handhaven.


Eisen

· Je hebt een representatieve uitstraling en bent klantgericht;
· Je bent flexibel in werktijden en uren;
· Je bent in staat fysiek wat zwaarder werk te verrichten;
· Je bent zelfstandig en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel;
· Je bent stressbestendig, je kan snel schakelen tussen verschillende taken;
· Je hebt een probleem oplossend vermogen;
· Verkoop en/of horeca-ervaring is een pre;
· Je bent in het bezit van een rijbewijs B en eigen vervoer.


Wat kan je van het bedrijf verwachten?
Je ontvangt een salaris conform het CAO en gaat deel uitmaken van een leuk team met enthousiaste collega’s. Je komt in aanmerking voor branchegerichte trainingen om de functie zelfstandig uit te kunnen voeren.

Meer informatie?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Sandra van der Wolf op telefoonnummer 0174-870862 of stuur een Whatsapp bericht naar 06-85420996. Ben je geïnteresseerd en denk je te voldoen aan de gestelde eisen in het profiel? Dan zien wij jouw sollicitatie, voorzien van een motivatie, graag via onderstaand formulier tegemoet of mail naar vacature@duijndamuitzendgroep.nl

Contactpersoon

Sandra van der Wolf
0174-870862
Direct solliciteren

Solliciteer voor Weekend verkoopmedewerker Tankstation

Bel ons direct!