Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Monter rolet przeciwsłonecznych

Province: ZUID-HOLLAND Miejscowość: WATERINGEN Godziny: 40

Nasz zleceniodawca to firma zajmująca się montażem wszelakiego typu systemów przeciwsłonecznych. Dla tego klienta szukamy doświadczonego montera.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku montera będzie odpowiedzialna za instalowanie rolet oraz innych systemów przeciwsłonecznych na różnego typu projektach. Praca wykonywana jest samodzielnie lub w zespole na podnośniku dźwigowym lub drabinie.

Praca obejmuje bardzo zróżnicowane obowiązki - żaden dzień nie jest taki sam. Jednego dnia montujesz zewnętrzną zasłonę u prywatnego klienta, lub markizy hotelowe na podnośniku. Innego dnia pomagasz w montażu okiennic lub pomagasz klientowi w rozwiązaniu awarii. Pracujesz w dynamicznym środowisku z grupą zgranych kolegów, ale wykonujesz również samodzielne zlecenia.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku: monter
  • ważny certyfikat VCA lub gotowość jego uzyskania
  • dobra znajomość języka holenderskiego
  • brak lęku wysokości
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo jazdy kategorii BE

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Kacper Wardzinski
0174-870048
0031 682077583
Bel ons direct!