Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Praca w szklarni z minigerberami

Province: ZUID-HOLLAND Miejscowość: DEN HOORN ZH Godziny: 38

Dla jednego z naszych klientów z lokalizacją w Den Hoorn poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób do pracy przy gerberach.

Opis stanowiska

Nasz klient to firma z wieloletnim doświadczeniem w uprawie i dystrybucji mini gerber, który oprócz jakości swoich kwiatów, dba również o ich wysoce ekologiczny wzrost.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy zrywaniu, pakowaniu oraz pielęgnacji kwiatów.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego - co najmniej w stopniu podstawowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min.2 miesiące
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Agata de Knegt
0031 70 427 48 55
0031 682077583
Bel ons direct!