Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Bukiety bandowe i ręczne - oferta na pół etatu

Province: NOORD-HOLLAND Miejscowość: AALSMEER Godziny: 40

Dla naszego klienta w Aalsmeer szukamy osób chętnych do pracy przy bukietach bandowych oraz ręcznych. Praca jest na pół etatu (wtorek, środa i czwartek).

Opis stanowiska

Firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju bukietów (bukiety bandowe, bukiety kręcone, bukiety mono, róże) oraz ich eksportem na rynek niemiecki. Do Twoich obowiązków będzie należeć rozdzielanie kwiatów, kontrola jakości, wykładanie kwiatów na bandę, pakowanie gotowych bukietów.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkie praktyczne umiejętności zdobędziesz z nami. Jeżeli jesteś zmotywowana/y, chętnie uczysz się nowych rzeczy - jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Dla osób z własnym zakwaterowaniem zapewniamy transport z Den Haag. Do dyspozycji mamy również firmowe auta. Mile widziane osoby z Aalsmeer i okolic.

Wymagania

-motywacja oraz chęć do pracy
-dyspozycyjność
-umiejętność pracy w grupie
-dokładność

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-przejrzyste warunki zatrudnienia
-cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
-możliwość stałej współpracy
-dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
-zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
-wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Joanna Mularska
0031 70 427 48 55
0031 682077583
Bel ons direct!