Oferty pracy

ZNAJDZ SWOJA PRACE W DUIJNDAM UITZENDGROEP!

Znajdź ofertę pracy

  • Sektory

  • Prowincja

  • Miejscowość

  • Godziny

Zresetuj

Kwiaty doniczkowe- kentia

Province: ZUID-HOLLAND Miejscowość: DE LIER Godziny: 38

Dla naszego zleceniodawcy w miejscowości De Lier poszukujemy osób do pracy przy kentiach doniczkowych.

Opis stanowiska

Nasz klient rozwija serce i duszę kentii doniczkowej od 1980 roku. Ta piękna i wyjątkowa palma pochodzi z wyspy Lord Howe niedaleko Australii. Nasz klient jest hodowcą specjalistycznym, który ceni sobie wysoki standard uprawy.

Do Twoich obowiązków będzie należeć czyszczenie oraz pielęgnacja kentii doniczkowej. Będziesz odpowiedzialny za pakowanie kwiatów i przygotowywanie ich pod zamówienia dla poszczególnych klientów.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • własny dojazd do pracy
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin
  • pracy możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów

Osoba kontaktowa

Agnieszka Lepka
0031 10 870 08 00
Bel ons direct!